Засідання школи молодого вчителя  

01.02.2018

30 січня 2018 року на базі Микільської загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів відбулося чергове засідання школи молодого вчителя "Надія" з проблеми: "Шляхи вдосконалення професійної компетентності вчителя в умовах провадження Концепції "Нова українська школа".

З гарних настроєм молодих педагогів зустріла Валентина Василівна Томєва , директор школи, яка і презентувала присутніх з досягненнями та здобутками педпрацівників Микільської школи.

Змістовними та необхідними були виступи методистів КЗ «Світловодський РМК», а саме:

  • Олени Миколаївни Кулинич з проблеми «Професійна компетентність педагога в умовах впровадження Концепції «Нової української школи»;
  • Ніни Іванівни Рябчун з проблеми: «Умови розвитку професійної майстерності вчителя»;
  • Олександра Володимировича Адамова з проблеми: «Формування професійних компетенцій педагога за допомогою портфоліо»;
  • Людмили Володимирівни Косенко, яка детально ознайомила з основними вимогами щодо ведення документації вчителя.

Озброївшись теорією, ми завітали до творчої майстерні вчителів: Щукіної А.П.- вчителя фізики; Пантюх Н.Г. - вчителя російської мови та літератури; Жуікової Н.О. - вчителя української мови та літератури; Живолупа М.М. - вчителя географії та історії; Пантюха А.Б. - вчителя хімії та біології; Лащенка О.М. - вчителя фізкультури; Зоріної Л.М., Ануріної Т.М., Шмакової Л.А. - вчителів початкових класів.

Наставники провели уроки, які засвідчили про те, що, дійсно, перед нами були майстри своєї справи, високоосвічені, ерудовані, висококваліфіковані педагоги та продемонстрували цілий ряд інноваційних форма та методів роботи.

Попрацювали ми з наставниками і над випереджувальним завданням - планами самоосвіти. В ході роботи над даним завданням, ми переглянули плани самоосвіти наставників та отримали консультації щодо алгоритму їх складання.

Виховний захід «Микільські вечорниці», проведений Анастасією Вікторівною Жуковою - заступником директора з виховної роботи , дав можливість ознайомитися із звичаями і традиціями жителів, які проживають на території села Микільське.

Цікавим та пізнавальним був брейн-ринг з молодими вчителями, пов'язаний з педагогічною спадщиною Василя Сухомлинського. Людмила Володимирівна Косенко, методист КЗ «Світловодський РМК» та Сергій Анатолійович Косенко, директор КЗ «ЦДЮТ», під час проведення заходу акцентували увагу на основних моментах педагогічної діяльності видатного педагога, нашого земляка та переконали присутніх в тому, що справді працюємо, творимо, навчаємо, виховуємо молоде покоління віддаючи свої серця дітям.

Тренінг «Дім моєї душі», проведений Ганною Іванівною Кудіновою , практичним психологом, ознайомив нас з методиками вирішення педагогічних ситуацій у дитячих колективах, зняття стресу та напруги у дітей, а саме за допомогою малювання пальчиками та рефлексії.

«Школа українська буде успішна, якщо в неї прийде успішний учитель. Він - успішний вчитель та фахівець - вирішить дуже багато питань щодо якості викладання, обсягу домашніх завдань, комунікації з дітьми та адміністрацією школи. До дітей має прийти людина-лідер, яка може вести за собою, яка любить свій предмет, яка його фахово викладає»,- так говориться в Концепції нової української школи. Такими повинні бути ми - молоді спеціалісти, фаховий потенціал нової школи.

Від імені слухачів ШМК « Надія» виражаю слова вдячності працівникам КЗ «Світловодський РМК», КЗ «ЦДЮТ» та педагогічному колективу Микільської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Катерина Романча, вчитель КЗ Глинське НВО

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати