ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018 РОКУ

15.12.2017

Шановні майбутні учасники ЗНО!

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ - це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне тестування є важливим складником підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Учні 11-х класів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, а також випускники минулих років мають право взяти участь у ПРОБНОМУ ЗНО!

Звертаємо увагу, що у 2018 році державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів проходитиме у формі ЗНО.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо в термін з 09.01.2018 до 31.01.2018 на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов - 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня - з української мови і літератури, з інших предметів - 6 квітня. Більш детальну інформацію можно отримати у розділі Пробне ЗНО-2018.

Увага, реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Вартість пробного ЗНО - 132 грн (разом з ПДВ) за одне тестування.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2018

ЗАВДАННЯ в тестовій формі ПРОБНОГО ЗНО укладає Український центр оцінювання якості освіти, вони відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ - пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування).

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ ЗМОГУ:

- узяти участь у процедурі проведення ЗНО;

- психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;

- ознайомитися з різними формами завдань;

- розрахувати час роботи із зошитами сертифікаційної роботи;

- потренуватися в заповненні бланків відповідей;

- визначити власний рівень знань;

- скорегувати підготовку до ЗНО

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМУЮТЬ:

- зошит(и) із завданнями пробного ЗНО;

- бланк(и) відповідей;

- змогу ознайомитися із правильними відповідями до завдань пробного ЗНО, власним результатом проходження пробного ЗНО за шкалою 1-12 балів та рейтинговою шкалою 100-200 балів.

ПРОБНІ ТЕСТИ УКЛАДАЮТЬ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і літератури та іноземних мов).

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (нь), буде розміщено на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти до 01.03.2018, а згодом - результати проходження тестування.

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

- Паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа,що посвідчує особу;

- Запрошення для участі в пробному ЗНО.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ та для конкурсного відбору на навчання до ВНЗ.

Методист КЗ «Світловодський РМК» Кулинич О. М.