Підготовка до ЗНО

16.02.2018

Підготовка та реєстрація на ЗНО -2018

Розпочато реєстрацію для ЗНО 2018. Реєстрація триватиме з 06 лютого до 19 березня 2018 року. Унесення змін до реєстраційних даних - з 06 лютого до 02 квітня 2018 року.

Щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» на Українському центрі оцінювання якості освіти.

В Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів теж почалася реєстрація учасників ЗНО. Заступник директора з навчально - виховної роботи, Падалиця Т.Д., допомагає учням школи зареєструватися , а потім подає пакет документів до Одеського регіонального центру.

Реєстрація це лише перший крок до успішної здачі ЗНО.

Другим кроком є підготовка випускника до здачі ДПА у формі ЗНО та підтримка з боку батьків.

Ймовірно, немає такого учня старшої школи в Україні, якого не хвилює питання підготовки до ЗНО. Хтось ставиться до цієї події спокійно, мовляв, час ще є. Хтось з острахом - невже так скоро?! Хвилюються учні, не менш хвилюються й батьки. Дійсно, час спливає не встигнеш озирнутися - доброго дня, пора здавати ЗНО!

Щоб успішно скласти ДПА у формі ЗНО в Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів для учнів 11 класу проходять додаткові заняття з використанням платформи

EDUGET- інноваційна платформа онлайн - освіти. Де учні можуть не тільки пройти тести, але й прослухати відео лекцію на певну тему, а потім скласти тест. Вчителям і учням подобається працювати на цій платформі.

Класний керівник 11 класу, Шулешко Г.П., провела батьківські збори на тему: «ЗНО -2018. Як допомогти і підтримати дитину». Перед батьками стоїть одне з найголовніших завдань - підтримати! Підтримувати того, хто вчиться, - виходить вірити в нього. Надати психологічну підтримку дитині можна простими словами :«Я знаю тебе і впевнений, що ти все зробиш відмінно», «Ти зможеш з цим впоратися», «Ти знаєш весь матеріал дуже добре», «У тебе все вийде». Батькам у цей період важливо бути одночасно суворими та добрими, але не виступати у ролі суддів.

У цей період підліток дуже добре відчуває батьків, тому важливо контролювати інтонацію голосу, вираз обличчя, різні дотики. Запропонувати йому свою участь у підготовці до іспитів, але не наполягати. Важливо донести до випускників думку, що кількість балів не є досконалим вимірником його можливостей.

                                                          Шулешко Г.П. проводить батьківські збори.

Бажаємо всім випускникам здати на відмінно ЗНО.

Заступник директора

з навчально- виховної роботи

Григорівсткої ЗШ І-ІІІ ступенів

Падалиця Т.Д.