Переможець обласного конкурсу "Містер освітянин 2018"

03.04.2018

Падалиця Роман Вікторович - вчитель Іванівської загальноосвітної школи І - ІІ ступенів

28 березня молодих вчителів всієї Кіровоградщини вітали на 47 - му обласному зльоті присвяченому 100 - річчю В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО.

Пленарна частина пройшла в урочистій залі Театру Кропивницького.

Далі всі мали змогу ознайомитися з діяльністю КОІППО.

А вже 29 та 30 березня проходили насичені дні в Києві. Які передбачили і обласний конкурс "Міс освіта та містер освітянин 2018" а також екскурсії : Київ історичний, Київ Сухомлинського, зустріч з науковцями Національної академії педагогічних наук України. Також учасників з'їзду чекало знайомство з роботою педагогічних колективів навчальних закладів, що носять ім'я Сухомлинського міста Бровари.
Світловодський район представили на зльоті молоді вчителі Пономаренко Марина Олександрівна, Романча Катерина Василівна та Падалиця Роман Вікторович зі своїм незмінним наставником Рябчун Ніною Іванівною та методистом Орловою Юлією Василівною.
Також дуже приємно, що Пономаренко Марина Олександрівна стала лауреатом обласної профспілкової премії імені І. Г. Ткаченка, за активну інноваційну та пошуково-дослідницьку роботу, виявлення здібностей до педагогічного експерименту. 

Участь у конкурсі "МІс освіта 2018" та "Містер освітянин 2018" взяли представники нашого району: Романча Катерина Василівна - вчитель КЗ "Глинське НВО" та Падалиця Роман Вікторович - вчитель Іванівської ЗШ І - ІІ ступенів.

За результатами трьох етапів конкурсу, перемогу серед предстаників чоловічої статті здобув Падалиця Роман Вікторович. 

Романча Катерина Василівна здобула титул "Міс витонченність".