Конкурс "Учитель року - 2018"

22.11.2017

22 листопада на базі Світловодського МРЦЗ відбувся районний етап конкурсу «Учитель року - 2018» .

Щороку у Світловодському районі проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють рівень професійної підготовки у одному з найкращих конкурсів «Учитель року». Це конкурс вшанування педагогів - за якими стоять діти, молодь, Україна. Це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідно відчуття особистого успіху.

Захід розпочався вітанням від ведучої заходу - методиста РМК Юлії Орлової. Ведуча привітала всіх учасників та зазначила, що праця і творчість - два крила людського буття. Їхнє поєднання сповнює життя людини сенсом, піднімає особистість в очах інших, викликає почуття поваги. Учитель - це завжди творець. Інакше бути не може.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Скопич Сергій Анатолійович, вітальним виступом налаштував учасників на конкурс. Сергій Анатолійович побажав учасникам натхнення та творчих здобутків. Зазначив, що вчительська праця неоціненна та вимагає постійного самовдосконалення, плідної праці та віддачі наповну. 
- «Я переконаний, що ви еліта нашого району. Ви ті люди, які навчають та ростять майбутню державу. І ви - наша гордість» - сказав Сергій Анатолійович.

Конкурс складався з трьох етапів (конкурсних випробовувань): «Відеорезюме», «Самопрезентація», «Практична робота (Майстер-клас)». Роботу конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли: голова журі - начальник відділу освіти, молоді та спорту Скопич Сергій Анатолійович, заступник голови - завідувач КЗ «Світловодський РМК» Шкареда Л.С., Сачевська Л.Р. - головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, Косенко Людмила Володимирівна - методист РМК, Кулинич Олена Миколаївна. - методист РМК, Рябчун Ніна Іванівна - методист РМК, Орлова Юлія Василівна - методист РМК, Щукіна Алла Прокопівна - вчитель фізики Микільської ЗШ І - ІІІ ст., Гарасько Наталя Іванівна - вчитель української мови та літератури Миронівської ЗШ І - ІІ ст., Шевченко Анатолій Вікторович - вчитель фзичної культури Федірківського НВК КЗ «Глинське НВО».


Під час заходу учасники продемонстрували свою фахову підготовку, компетентну та творчу особистість, розкрили свої професійні здібності. І в результаті конкурсних випробовувань складом компетентного журі було визначено переможців та лауреатів районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

В номінації «Українська мова та література» перемогу здобула вчитель Микільської ЗШ І - ІІІ ст. - Надія Олексіївна Жуікова. В номінації «Фізика» переможцем визначено вчителя КЗ «Глинське НВО» - Віктора Васильовича Постику. Всі інші учасники стали лауреатами конкурсу.

Сачевська Лариса Романівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, під час нагородження учасників зазначила: - «У даному конкурсі немає переможених. Тут всі переможці, і ваші мелодії творчості, досконалості й майстерності звучали в унісон, адже ви маєте на меті в першу чергу виховати майбутнє покоління нашої країни».

Бажаємо нашим переможцям гідно представити район на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», а всім іншим учасникам заходу здоров'я, щастя та миру.

Даний захід організовано та проведено комунальним закладом «Світловодський районний методичний кабінет», а також за підтримки «Світловодської районної організації профспілки працівників освіти і науки України».

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати