Відбувся фестиваль "ДЮП"

27.03.2018

26 березня 2018 року на базі Микільської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний етап фестивалю ДЮП.

Конкурсні виступи учасників вразили глядачів та членів журі самобутністю, дотепністю і високим рівнем підготовки. Кожна команда продемонструвала вміння триматись на сцені, злагоджено виконувати естрадні номери та відмінні знання правил безпеки життєдіяльності.
Конкурс «Домашнє завдання», тема якого в цьому році «Рятувальник - мужня професія, гордість країни веде боротьбу за безпеку людини», є найулюбленішим як для вболівальників, так і для журі. Учасники показали свої здібності, використовуючи всі засоби - від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне - правила безпеки треба знати і виконувати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, аніж працівники пожежно-рятувальної служби.

При оцінюванні суддями враховувалися артистизм, кмітливість, дотепність, змістовність, оригінальність, хореографічна і вокальна майстерність тощо. Отже, захищати честь свого району на зональному етапі фестивалю буде команда «Агенти 101» Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО». Всі без винятку учасники фестивалю отримали подарунки, грамоти. Тож побажаємо удачі переможцям у наступних етапах фестивалю, адже ДЮП - це не гра, ДЮП - не робота, ДЮП - про життя наша турбота!